شرکت افزار ایمنی آسام

دوربین مدار بسته مخفی
1401/02/21 - 16:32
دوربین مدار بسته مخفی
وربین مداربسته مخفی یا دوربین نظارتی و جاسوسی، که برای فیلم برداری بدون متوجه شدن افراد مورد استفاده قرار می گیرد. به علت کوچیک بودن این نوع دوربین ها از آن می توان در هر جایی استفاده کرد
دوربین مدار بسته سیمکارت خور
1401/02/21 - 16:28
دوربین مدار بسته سیمکارت خور
دوربین سیم کارت خور یکی از انواع دوربین هایی است که با استفاده از آن شما می توانید از طریق اینترنت 3G یا 4G تصاویر ضبط شده خود را ارسال کنید.
انواع قفل دیجیتال و کاربرد های آن
1401/02/21 - 16:24
انواع قفل دیجیتال و کاربرد های آن
امروزه از قفل های دیجیتال هم در درب ساختمان ها و هم در گاوصندوق ها و درب هتل ها استفاده می شود. قفل های دیجیتال در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد
سیستم امنیتی هوشمند منزل
130/12/16 - 16:42
سیستم امنیتی هوشمند منزل
سیستم امنیتی هوشمند منزل، یکی از قابلیت‌های نوین است که مسئولیت حفظ امنیت و ایجاد یک سیستم امنیتی برای منازل را بر عهده دارد.
نحوه کار سیستمهای هوشمندسازی ساختمان  BMS
130/10/26 - 12:39
نحوه کار سیستمهای هوشمندسازی ساختمان  BMS
سیستم هوشمند ساختمان BMS کارهایی که افراد به شکل غیرارادی  انجام می‌دهند را انجام می‌دهد. این باعث می‌شود که کارها سریع‌تر انجام شود و نیروی انسانی کمتری استفاده شود که در هزینه‌ها صرفه جویی می‌شود. این سیستم خطای کمتری نسبت به انسان دارد و باعث کاهش خطای انسانی می‌شود.
نصب سیستم هوشمند در ساختمان
13100/09/11 - 12:24
نصب سیستم هوشمند در ساختمان
خانه هوشمند، خانه‌ای است که می ‌توانید از راه دور با اتصال به اینترنت و با کمک تلفن همراه تجهیزات، ترموستات، چراغ، کولر و همچنین عملکردهایی مانند دسترسی امنیتی به خانه، دما، روشنایی و سینمای خانگی را کنترل کنید. خانه‌های هوشمند را می‌توان از طریق سیم کشی یا سیستم ‌های بی سیم راه اندازی، و راحتی و صرفه جویی در هزینه‌ها را برای صاحبان خانه فراهم کرد.
صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان
1400/08/19 - 16:00
صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان
سیستم‌های هوشمند قابل خریدن نیستند و نمی‌توان نسخه کامل آنها را خرید. بلکه باید به شرکت‌ها و مهندسان درخواست داد تا یک نمونه مطابق شرایط خودتان بسازند.
نقش هوش مصنوعی در زندگی روزمره
1400/05/23 - 16:19
نقش هوش مصنوعی در زندگی روزمره
شرکت افزار ایمنی آسام با نزدیک به یک دهه فعالیت درخشان در زمینه هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و قطعات حفاظت الکترونیک آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد. شرکت افزار ایمنی آسام با انتشار مطالبی در خصوص  هوش مصنوعی و کاربرد های در زندگی روز مره بشر مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه داده امید است که مورد توجه شما قرار گیرد.
درب اتوماتیک برای مناطق امنیتی
1399/12/28 - 10:59
درب اتوماتیک برای مناطق امنیتی
درب اتوماتیک برای مناطق امنیتی بسیار مهم میباشد این درب ها در مراکز ایمن بسیار کاربردی است و از امنیت را در این مراکز ایجاد میکند، مراکز امنیتی مکان هایی است که در آن امکان ترور و تیر اندازی و حتی امکان دزدی و شکستن درب نیز بسیار زیاد است بنابر این باید درب هایی باشد تا امنیت را کامل برقرار کرده و در این گونه مواقع و هنگام حادثه جان افراد داخل این مراکز حفظ کند.
درب اتوماتیک ایزوله چیست؟
1399/12/18 - 15:25
درب اتوماتیک ایزوله چیست؟
درب اتوماتیک ایزوله یکی از بهترین درب ها و پر کاربردترین درب ها در بیمارستانها و مراکز تصویر برداری استفاده میشود درب های ایزوله شیشه کوچکی دارد و کلا از دو طرف ضد نور و اشعه میباشد.درب های ایزوله بسیار سفت و محکم و غیر قابل نفوذ است بیشتر در مراکز بیمارستانی که نیاز میباشد میکروبی به داخل نفوذ نکند از این درب استفاده میشود.
عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای
1399/12/18 - 14:57
عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ایی یکی از زیباترین در های اتوماتیک میباشد که در فروشگاهها و اکثر مناطق عمومی مورد استفاده قرار میگیرد این در ها نیز به علت باز و بسته شدن زیاد گاهی عیب پیدا میکند که این مشکل توسط شرکت آسام رفع میشود.
بررسی نویز در دوربین مداربسته
1399/11/04 - 11:29
بررسی نویز در دوربین مداربسته
به‌طورکلی شما هم در زمان فیلمبرداری و عکسبرداری در شرایط نور کم متوجه لکه‌های تیره و روشن در تصویر شده‌اید. اساسا این مشکل در دوربین‌های مداربسته، دوربین‌های دیجیتالی، دوربین‌های فیلمبرداری و سایر انواع در شرایط نورکم وجود دارد. خوشبختانه اکثر دوربین‌های مداربسته به قابلیت کاهش نویز دیجیتالی مجهز هستند. این قابلیت قادر است لکه‌های تیره و روشن تصویر (نویز) را حذف کند، در فضای هارد دیسک صرفه‌جویی کرده و در نهایت تصویر واضح‌تر و باکیفیت را ارائه کند.
خرابی جک درب پارکینگ اتوماتیک
1399/11/04 - 11:14
خرابی جک درب پارکینگ اتوماتیک
همانطور که می‌دانید درب اتوماتیک بصورت هوشمند و الکترونیکی عمل می‌کنند، در نتیجه هر لحظه امکان خراب شدن آنها وجود دارد؛ بنابراین شما باید از راه‌حل‌های ابتدایی برای حل این مشکلات آگاه بوده و با کارشناسان این حیطه در ارتباط باشید. در انجام برخی از تعمیرات نیازی به وجود متخصصین نیست اما در برخی موارد وجود تکنسین‌های حرفه‌ای و با تجربه ضروری است. بطور مثال در درب اتوماتیک پارکینگی مشکلات مرتبط با جک بسیار رایج است.
انواع درب اتوماتیک بیسام
1399/11/04 - 10:26
انواع درب اتوماتیک بیسام
درب های اتوماتیک یکی از پرکاربردترین سیستم های مدرن می باشد که امروزه در اکثر مکان های شلوغ می توان نمونه ای از آن را مشاهده نمود.یکی از پرفروش ترین درب های اتوماتیک،درب اتوماتیک بیسام می باشد. ما در مجموعه افزار ایمنی آسام نمایندگی فروش و تعمیر انواع درب اتوماتیک بیسام می باشیم و برای اطلاع بیشتر شما عزیزان به بررسی انواع درب اتوماتیک می پردازیم.
علت تار شدن تصویر دوربین مداربسته
1399/09/22 - 09:08
علت تار شدن تصویر دوربین مداربسته
تار شدن دوربین عکاسی وضعیتی است که تصویر هنگام عکاسی تار است. همچنین ممکن است پس از پایان عکاسی متوجه شوید تصاویری که ثبت کرده اید تار هستند. بدون شک این شرایط اصلا خوشایند نیست و به دنبال برطرف کردن آن هستید. جالب است بدانید که تار بودن دوربین در بیشتر موارد از خطاهای فردی نشأت می گیرد.
عیب یابی دوربین مداربسته
1399/08/24 - 09:36
عیب یابی دوربین مداربسته
دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند. از آنجا که اغلب این دوربین ها در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می رود این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر می گیرد.
عیب یابی درب اتوماتیک پارکینگ
1399/08/24 - 08:51
عیب یابی درب اتوماتیک پارکینگ
درب اتوماتیک همانگونه که از نامش پیداست به دربهایی میگویند که بدون استفاده از نیروی انسانی به کمک سیستمی ترکیبی از متعلقات الکترونیکی و مکانیکی (یا هیدرولیکی) موجب باز و بسته شدن درب پارکینگی یا شیشه ای یا هر نوع درب دیگری به صورت خودکار میشوند که نوع و اندازه درب بازکن بر اساس نوع و اندازه درب متفاوت است. درب های پارکینگی اتوماتیک معمولا به صورت ریلی (حرک درب روی یک ریل به سمت راست یا چپ) و لولایی (چرخیدن حول یک محور لولایی به داخل یا بیرون درب) هستند.
دوربین مداربسته تحت شبکه چیست
1399/07/12 - 09:44
دوربین مداربسته تحت شبکه چیست
امروزه برای ایجاد امنیت و کنترل فضاها و اماکن خاص از انواع دوربین مداربسته استفاده می شود. دوربین های مداربسته دارای انواع و اقسام مختلف و با ویژگی های مختلف هستند. یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دوربین های مداربسته،دوربین مداربسته تحت شبکه هستند که کاربرد فراوانی نیز دارند. ما در این مقاله سعی داریم به بررسی مختصر دوربین های مداربسته بپردازیم. با ما در آسام همراه باشید.
کاربرد درب اتوماتیک
1399/06/27 - 10:20
کاربرد درب اتوماتیک
امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی روز دنیا در اکثر مکان های مهم از انواع درب های اتوماتیک به منظور سهولت در رفت و آمد و همچنین افزایش ایمنی ساختمان ها استفاده می شود که بسیار مورد توجه نیز قرار گرفته است.
مزایای هوشمند سازی ساختمان
1399/06/27 - 10:18
مزایای هوشمند سازی ساختمان
به بیان ساده هوشمند‌ سازی یعنی از یکسری مجموعه سخت‌افزار‌ها و نرم‌افزارها در بخش‌هایی از ساختمان استفاده کرد تا بتوان قسمت‌های مختلف ساختمان را به صورت اتوماتیک و یکپارچه کنترل نمود. ساختمانی که به سیستم های هوشمند مجهز شده باشد توانایی کنترل اتوماتیک سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، حفاظتی و امنیتی، روشنایی، تهویه، صوتی و تصویری و… را دارد.
مانیتور صنعتی چیست
1399/04/28 - 11:26
مانیتور صنعتی چیست
نوع خاصی از نمایشگرها هستند که برای کاربردهای خاص ساخته شده‌اند. مانیتورهای صنعتی از نظر قابلیت اطمینان، سازگاری، گزینه‌های گسترش و عرضه بلند مدت ویژگی‌های متفاوتی نسبت به رایانه‌های شخصی مصرف کننده دارند. قیمت اینگونه مانیتورها به دلیل ویژگی‌های متفاوتشان بالا می‌باشد.
مزیت استفاده از سیستم پیرامونی
1399/04/18 - 09:40
مزیت استفاده از سیستم پیرامونی
همانطور که از نام این سیستم پیداست، کاربرد این سیستم برای مکان ها و یا حتی مناطقی است که دارای محوطه باز و یا پیرامونی وسیع دارند.
موتورهاي براش و براشلس در درب هاي اتوماتيک
1399/03/10 - 11:38
موتورهاي براش و براشلس در درب هاي اتوماتيک
چند وقتي است استفاده از موتورهاي براشلس در دربهاي اتوماتيک مطرح گرديده است لذا لازم ديده به جهت آشنايي بيشتر همکاران و علاقه مندان به شرح کلي ازموتورهاي براش و براشلس و معايب و مزاياي آنها اشاره نمود.
نظارت دوربین مدار بسته
1398/12/08 - 13:03
نظارت دوربین مدار بسته
اولین سیستم مداربسته در سال 1942 میلادی توسط مهندسی آلمانی به نام واتر بروچ که در شرکت زیمنس آلمان مشغول بود به منظور مشاهده پرتاب موشک های v2 نصب شد
دوربین مداربسته لامپی
1398/12/08 - 11:39
دوربین مداربسته لامپی
همانطور که از نام دوربین مدار بسته لامپی پیداست این دوربین در محفظه ای شبیه به لامپ تعبیه شده است و در واقع این دوربین مداربسته درون یک پوشش لامپی قرار گرفته است.
دوربین مدار بسته بی سیم
1398/12/08 - 10:29
دوربین مدار بسته بی سیم
اگر میخواهید دوربین مداربسته نصب نمایید و به دنبال راحتی و آسایش  هستید ،دوربین های wifi یا دوربین مداربسته بیسیم گزینه مناسبی برای شما می باشد. دوربین مدار بسته دوربینی است که برای بالا بردن امنیت محل کار ، منزل ، باغ و ... استفاده می شود و تا حد زیادی تاثیر مثبت در روند کاری کارمندان در محیط اداری دارد .
انواع دوربین مداربسته
1398/11/17 - 12:41
انواع دوربین مداربسته
دوربین‌های مداربسته در جهت حفظ امنیت بالا در امکاکن با ارزش مادی و معنوی تعبیه می شوند. این دوربین ها بر اساس نحوه کارکرد و گستره فعالیت در انواع مختلفی وجود دارند.
عیب یابی دوربین مدار بسته
1398/11/17 - 12:41
عیب یابی دوربین مدار بسته
دوربین های مداربسته مانند تمامی لوازم الکترونیکی موجود دارای عمر مفید می باشند. امکان اینکه قبل از اتمام عمر مفید دچار نقص فنی و ایراد شوند، به شرایط نگهداری آنها بستگی دارد. ولی اکثر دوربین های مداربسته قبل از اتمام عمر مفید دقیق کار می کنند.
درب اتوماتیک چیست
1398/11/17 - 12:32
درب اتوماتیک چیست
درب اتوماتیک، دربی است که بدون دخالت دست با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. از این درب ها برای مقاصد مختلف در مکان های متفاوت می توان استفاده کرد.
عیب یابی  دربهای اتوماتیک
1398/11/17 - 10:22
عیب یابی  دربهای اتوماتیک
یک درب اتوماتیک امکان دارد در مکان های متنوعی با شرایط مخصوص به آن نصب گردد. درصورتیکه درب اتوماتیک تحت شرایطی دچار ایراد گردد، اولین مرحله برای رفع مشکل، عیب یابی می باشد.
تاریخچه دوربین های مدار بسته
1398/10/10 - 12:23
تاریخچه دوربین های مدار بسته
استفاده از دوربین مدار بسته از سال 1942 میلادی توسط آلمان ها آغاز شد. در اواسط جنگ جهنی دوم  مهندس آلمانی به نام  "والتر بروچ" اولین دوربین مداربسته را در محل انفجار موشک v2 به دستور نازی های آلمانی، برای مشاهده دقیق موشک، نصب کرد.
سیستم کنترل دسترسی یا تردد
-
سیستم کنترل دسترسی یا تردد
کنترل تردد یا کنترل دسترسی (Access Control) به معنی مجوز ورود یا عدم ورود یک شخص یا گروهی طبق زمان‌بندی مشخصی از یک مانع فیزیکی مانند درب یا گذرگاه است. کنترل تردد از دو بخش کنترل تردد الکترونیکی، شامل نرم‌افزارها و سخت‌افزارها و کنترل تردد فیزیکی، شامل گیت‌ها و درب‌های اتوماتیک یا دستی تشکیل شده است. به طور کلی، اهداف اصلی سیستم کنترل دستی عبارت‌اند از: حفظ امنیت مجموعه به طور کلی، تشخیص هویت پرسنل و کنترل زمان و مکان تردد و نیز امکان ردیابی و پیگیری رخدادها در یک بازه‌ی زمانی خاص.
نگهداری از دوربین مدار بسته
-
نگهداری از دوربین مدار بسته
نگهداری از دوربین مداربسته در مقابل حوادث احتمالی بسیار ضروری است و عدم توجه به آن ممکن است خساراتی را به همراه بیاورد ، در ادامه به مفهوم نگهداری و تعمیرات (نت) میپردازیم.
سیستم حفاظت پیرامونی
-
سیستم حفاظت پیرامونی
سیستم حفاظت پیرامونی سیستمی است، جهت حفاظت فیزیکی از پیرامون یک مجموعه. دیوار،نرده های فلزی وسیم خاردار از ساده ترین و اولین رو شهای حفاظت پیرامونی می باشند.این روش ها که بطور معمول در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرنداز امنیت کافی برخوردار نبوده وسارقین ومتجاوزین به سادگی قادر به عبور از آنها می باشند.به همین علت شرکت های تولید کننده سیستمهای حفاظتی،روش های مختلفی را جهت افزایش امنیت حفاظهای پیرامونی ارائه نموده اند.
۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.