سیستم های حفاظتی و امنیتی

سیستم های حفاظتی و امنیتی در اصل به مجموعه ای از حفاظت ها گفته می شود که  برای حفاظت از جان و اموال پرسنل ادارات فروشگاه ها اماکن خصوصی و منازل خصوصی که امنیت آنها مطرح است ، انجام  می شود. شرکت افزار ایمنی آسام با 9سال سابقه در زمینه انواع سیستم های الکترونیک و هوشمند  با انتشار مطالبی در خصوص تولید انواع محصولات  حفاظتی و امنیتی، شما را در انتخاب بهترین و کاربردی ترین محصول  راهنمایی کرده است؛ باشد که مورد توجه شما عزیزان واقع گردد.
 
سیستم های حفاظتی و امنیتی

انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی 

سیستم های حفاظتی و امنیتی به طور کلی به دودسته : سیستم حفاظتی نظارتی اماکن و ساختمان ها، سیستم های حفاظتی نظارتی درون شهری و بیرون شهری مانند سامانه های کنترل تردد و ترافیک شهری  و سیستم های نظارتی شهری، روستایی و جاده ای.  از انواع سیستم های امنیتی و حفاظتی می توان به انواع دزدگیر ها ، انواع سنسور های  حرکتی ، دوربین مدار بسته سیستم های هشداری بی سیم سیستم های کنترل دسترسی ذانواع سیستم های حفاظتی خودرو ها، درب های هوشمندسیستم های اعلام واطفاء حریق اشاره کرد. استفاده ترکیبی از این سیستم ها درفروشگاه ها فرهنگسرا و نمایشگاه ها ، ادارات، شرکت های خصوصی، بیمارستان ها، دانشگاه ها، ندامتگاه ها سازمان های امنیتی واماکن خصوصی مانند منازل مسکونی ایمنی 100درصدی را برای شما به ارمغان می آورد.

ویژگی سیستم های حفاظتی و امنیتی

سیستم های حفالظتی امنیتی هوشمند می توانند  دارای ویژگی های خاصی باشند و امکانات ویژه ای ارائه دهند که این ویژگی ها عبارت اند از:
قابلیت برنامه ریزی : این سیستم ها امکاناتی را ارائه می دهند که میتوان در زمان نبود صاحب دخانه از راه دور انها را کنترل و نتظیم کرد.

اطلاع رسانی ورود افراد غیر مجاز 

شبیه سازی حضور افراد در زمان غیبت آنها: این سیستم ها با قابلیت برنامه ریزی می توانند با روشن و خاموش کردن سیستم های روشنایی صوتی و تصویری در زمان های معین و برنامه ریزی شده حضور اشخاص را شبیه سازی کنند که این ویژگی  به طور مثال میتواند از بروز سرقت در زمان نبود صاحب خانه جلوگیری نماید .
  • فعال شدن اتوماتیک سیستم اطفا حریق در زمان آتش سوزی 
  • قابلیت کنترل از راه دور از طریق تلفن همراه
  • فعال یا غیر فعال سازی سیستم های حفاظتی و امنیتی از طریق موبایل 
  • قابلیت استفاده از باطری های مخصوص به عنوان برق اضطراری در زمان قطعی برق

هزینه راه اندازی سیستم های حفاظتی و امنیت

قیمت خرید سیستم های حفاظتی و امنیتی ثابت نیست و بسته به مدل امکانات لوازم جانبی کیفیت و گارانتی متغیر می باشد. پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی با شماره های درج شده در سایت  افزارایمنی آسام  تماس گرفته تا کارشناسان ما مشاوره لازم را  در خصوص انتخاب  بهترین سیستم برای محل مورد نظر شما و طبق بودجه در اختیار شما  بدهند. شرکت افزار ایمنی آسام با کادری حرفه ای  و سوابقی درخشان آماده ارائه انواع خدمات فروش، نصب، سرویس و نگهداری انواع  سیستم های حفاظتی و امنیتی  الکترونیکی می باشد. 
۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.