هوش مصنوعی و اینترنت اشیا

شرکت افزار ایمنی آسام با 9سال فعالیت مفید در زمینه تولید انواع سیستم های حفاظت الکترونیک، هوش مصنوعی و راه اندازی اینترنت اشیا مطالبی را جهت آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان در زمینه هوش مصنوعی و اینترنت اشیا ارائه داده است باشد که مورد توجه واقع شود. با پیشرفت تکنولوژی و در عصر ماشینی ، اینترنت اشیاء یا ((IOT نامی است که این روزها بسیار به گوش می رسد. به کمک اینترنت اشیا می توان  برنامه ها و دستگاه ها و لوازم خانگی از طریق اینترنت با انسان و با یکدیگر تعامل برقرار کنند و مانند یک ربات دارای احساس و توانایی ارزیابی باشد به طور مثال دمای متعادل برای محیط و بدن انسان را شناسایی و در زمان بالا یا پایین بودن دما هشدار دهد، میزان نور و آب مورد نیاز برای گیاهان را شناسایی و در زمان معین اطلاع دهد، بعد از به حد نصابی رسیدن حجم لباس ها در لباسشویی شروع به کار کند و... برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ما در شرکت افزار ایمنی آسام همراه باشید.
 
هوش مصنوعی و اینترنت اشیا

هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی به عنوان یک فناوری میتواند عادات و رفتار های انسانی را تقلید کرده و در برابر عوامل گوناگون واکنش نشان دهد، این فناوری به طور مداوم در حال بروزرسانی وژگی های خود می باشد.

مزایای استفاده از هوش مصنوعی 

هوش مصنوعی با قابلیت های ویژه خود درصد خطا و اشتباه را در کسب و کارها پایین آورده و کارایی را بالا می برد همچنین با تجزیه و تحلیل کمک می کند بهترین تصمیم در کسب و کارها گرفته شود.

اینترنت اشیا چیست

اینترنت اشیاء به دستگاه های متصل به اینترنت گفته می شود که میتواند اطلاعات را با انسان یا با دستگاه های دیگر تبادل کند و بخشی از کار های انسانی را به عهده بگیرد. البته استفاده از اینترنت اشیاء در همین موضوع خلاصه نمی شود و کاربرد های فراوان وبزرگتری در صنعت دارد.

مزایای استفاده از اینترنت اشیاء

اینترنت اشیا درست مانند هوش مصنوعی مزایای زیادی دارد و می تواند زندگی را برای انسان ساده تر و بدون خطا تر کند، اینترنت اشیا می تواند مانند یک دستیار ماهر با شما در تعامل باشد به گونه ای که تصور کنید با یک انسان در تعامل هستید.

قیمت اجرای هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء

قیمت اجرای اینترنت اشیا و هوش مصنوعی به کاربرد و پیچیدگی های آنها بستگی دارد اما بهتر است بدانید هزینه اجرای هوش مصنوعی نسبت به اینترنت اشیا کمتر است .

ترکیب هوش مصنوعی و اینترنت اشیا 

همکاری بین هوش مصنوعی و اینترنت اشیا نوید از راه رسیدن آینده روشن با تکنولوژی های فرا پیشرفته را می دهد  که در سطح تولید انواع  لوازم شخصی مانند ساعت های هوشمند،  ساخت خانه ها شهرسازی و مدیریت حمل و نقل و در تولید  صنایع  تاثیر مثبتی می گذارد.

خدمات اجرای هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء

شرکت افزار ایمنی آسام آماده ارائه هرگونه خدمات در خصوص هوش مصنوعی و اینترنت اشیا می باشد شما مشتریان محترم می توانید برای برخورداری از خدمات اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس برقرار نمایید تا کارشناسان ما شما را در این باره راهنمایی نمایند.
۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.