گروه خبري : اخبار سایت
تاريخ انتشار : 1399/11/04 - 10:26
كد :21

انواع درب اتوماتیک بیسام

درب های اتوماتیک یکی از پرکاربردترین سیستم های مدرن می باشد که امروزه در اکثر مکان های شلوغ می توان نمونه ای از آن را مشاهده نمود.یکی از پرفروش ترین درب های اتوماتیک،درب اتوماتیک بیسام می باشد. ما در مجموعه افزار ایمنی آسام نمایندگی فروش و تعمیر انواع درب اتوماتیک بیسام می باشیم و برای اطلاع بیشتر شما عزیزان به بررسی انواع درب اتوماتیک می پردازیم.

درب اتوماتیک بیسام

شرکت بیسام سوئد عضو گروه ASSA ABLOY و با بیش از نیم قرن سابقه، دارا بودن 5 کارخانه تولیدی، حضور مستقیم در بیش از30 کشور جهان و برخورداری از شبکه نمایندگان فروش در بیش از 55 کشور، به عنوان پرفروشترین تولیدکننده صنعت دربهای اتوماتیک در عرصه بین المللی به شمار میرود. توانایی و تخصص بیسام در ارائه طرح های متناسب با نیاز مشتریان، تنوع و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی، پشتیباتی فنی انواع دربهای اتوماتیک و رعایت اصول مدیریت انرژی همخوان با استانداردهای سبز، موجب فروش بیش از یک میلیون درب اتوماتیک بیسام در گستره اماکن تجاری و اداری، مراکز بهداشت و سلامت، حمل و نقل عمومی، صنایع، بانکها، هتل ها و مشتریان خصوصی گردیده است. ما در شرکت فراز ایمنی آسام نمایندگی فروش درب اتوماتیک بیسام در کرج می باشیم و کلیه کارهای تعمیر درب اتوماتیک بیسام در کرج و نصب درب اتوماتیک بیسام در کرج را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

انواع درب اتوماتیک بیسام

انواع درب اتوماتیک بیسام

برند بیسام نیز مانند سایر برند های درب اتوماتیک انواع درب اتوماتیک کشویی،لولایی،تلسکوپی،درب گردان،درب ایزوله،درب منحنی را طراحی و تولید کره است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

درب اتوماتیک کشویی بیسام

درب اتوماتیک کشویی بیسام برای دسترسی راحت و بدون تماس با درب استفاده می شوند. در ساختمان های اداری ، محل های فروش ، هتل ها ، بیمارستان ها و ساختمان های بی شمار دیگر که افراد زیادی وارد آن می شوند و از آنجا خارج می شوند کاربرد دارند. شما می توانید درب اتوماتیک کشویی بیسام ایده آل و مناسب در هر ساختمانی با هر زمینه فعالیت پیدا کنید. درب اتوماتیک کشویی با قاب های جذاب و سبک های براق برای تکمیل ورودی های مختلف طراحی شده است. درب اتوماتیک کشویی شیشه ای هنگام مشاهده نمای بدون مانع و اجازه ورود نور طبیعی به داخل ساختمان ، ایده آل هستند. درب اتوماتیک کشویی دسترسی آسان و بدون دست را ایجاد می کنند. درب اتوماتیک کشویی می تواند از جنس آلومینیوم یا شیشه باشد.

درب اتوماتیک کشویی بیسام

درب اتوماتیک لولایی بیسام

درب اتوماتیک لولایی بیسام  توسط جک هایی که دارد باز و بسته می شود و فضایی کافی و اندازه را برای عبور افراد و وسایل نقلیه ایجاد می کند. درب اتوماتیک لولایی به گونه ای طراحی شده است که دو لنگه در هم باید در کنار یکدیگر نصب شوند. این نوع درب دو لنگه بیشترین کاربرد و متقاضی را دارد.یکی از انواع ابزار صنعتی که بسیار در صنعت ساختمان کارایی دارد و روز به روز در حال گسترش است، درب اتوماتیک لولایی است. درب اتوماتیک لولایی روز به روز در سراسر جهان در حال توسعه است و ایران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و همواره در همه زمینه‌ها در تلاش است که گوی سبقت را از جهان برباید. بنابراین استفاده از انواع این درب‌ها نیز در ایران بیش از پیش ارتقا یافته است.این درب دارای سیستم جالب توجهی است. در این سیستم‌ها ابزاری تعبیه شده است که هدف این ابزارها افزایش رفاه و راحتی کاربران و بررسی و کنترل آمد و شد ها در ساختمان است. همان طور که می‌دانیم در ساختمان‌های بزرگ ، کنترل آمد و شد بسیار حائز اهمیت است. بنابراین مدیران ساختمان‌هایی که در پی افزایش درصد امنیت برای ساکنین مجتمع خود هستند ، می‌بایست در مورد استفاده از درب اتوماتیک لولایی بیسام بیشتر فکر کنند.برای تعمیر درب اتوماتیک در کرج با مشاورین ما در مجموعه افزار ایمنی آسام تماس حاصل نمایید.

درب اتوماتیک لولایی بیسام

درب ایزوله بیسام

درب های ایزوله درب های مخصوصی هستند که بطور خاص برای برنامه های کاربردی در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی، آزمایشگاه ها، صنایع مواد غذایی و طراحی شده اند. 

کاربرد درب ایزوله در بیمارستان

اگر پزشک شما می خواهد در حالی که مراقبت های پزشکی دریافت می کنید ، از سایر بیماران دور باشید ، یا جدا شده باشید ، ممکن است در یک بیمارستان ویژه به نام اتاق ایزوله قرار بگیرید تا شما را از افراد دیگر جدا نگه دارد. برای این منظور اتاق ایزوله باید ویژگی های خاصی داشته باشد و یکی از آن ها درب ایزوله است.درب ایزوله به گونه ای ساخته شده است که از گسترش آلودگی و عفونت که می تواند در دیگران گسترش یابد جلوگیری کند.برای خرید درب ایزوله بیسام با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

درب ایزوله بیسام

خرید درب اتوماتیک بیسام

برای خرید و سفارش درب اتوماتیک بیسام در کرج با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین درب اتوماتیک در کرج را خریداری نمایید.

۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.