قفل های الکترومکانیک

از کلمه قفل برای نشان دادن امنیت بالا استفاده می شود. به دلیل وجود ترس های متعدد در وجود هر انسانی همواره کوشیده است تا امنیت را به نحو احسنت برقرار سازد. اولین راهکار برای ایجاد امنید در یک مکان جلوگیری از ورود غیر مجاز افراد دیگر می باشد، این امر در گام اول با نصب قفل انجام می گردد. قفل ها در طی زمان از نظر ظاهری و کاربری پیشرفت قابل توجهی داشتند. نسل جدید قفل ها، که با عنوان قفل های الکترومکانیک نیز شناخته می شوند، یکی از پیشرفته ترین قفل ها محسوب می شوند.
 
قفل های الکترومکانیک
 

طرز کار قفل های الکترومکانیک

همانطور که از نام آنها پیداست، قفل هایی هستند با دو بخش الکتریکی و مکانیکی. در ساختار این قفل ها مانند دیگر قفل ها یک زبانه نگهدارنده وجود دارد. تنها تفاوت آن با سایر قفل ها این است که این زبانه را جریان الکتریکی کنترل می کند. نحوه باز و بسته شدن قفل های الکترومکانیکی به وسیله کلید مکانیکی قفل و یا مرکز کنترل مورد نظر می باشد. مرکز کنترل الکتریکی می تواند دستگاه های اکسس کنترل، شستی ها و ریموت یا هر مرکز کنترل دیگری باشد. برای ایجاد امنیت بیشتر میتوان دستگیره ها و کلید مکانیکی را حذف کرد تا کنترل کاملا هوشمند باشد.
قیمت قفل های الکترونیکی

مزایای قفل های الکترومکانیک
  • قفل های الکترومکانیک ازامنیت بالاتری به نسبت قفل های دیگر برخوردارند. از این قفل ها می توان برای حفاظت از مکان های ویژه و حساس مانند اداره جات دولتی، بانک ها،موزه ها، بخش های تاسیساتی، مدارس و... استفاده کرد.
  • متریال استفاده شده در قفل های الکترومکانیکی از فولاد سخت ضد زنگ می باشد که این امر باعث شده قفل های الکترومکانیکی  فشار ناشی از 500 کیلوگرم وزن را تحمل نمایند.
  • قفل های الکترومکانیکی را میتوان مناسب برروی درب های چوبی و فلزی به راحتی نصب نمود. و سالیان سال بدون استهلاک در کیفیت، از آن استفاده نمود.
  • ولتاژ ورودی کافی برای قفل های الکترومکانیکی 12ولت مستقیم می باشد.

خرید قفل های الکترومکانیک

در خرید این نوع قفل ها به چند نکته توجه نمایید. ابتذا از اصل بودن کالا مطمئن شوید. درصورت اصل نبودن کالا امکان اختلال در نحوه عملکرد و ایجاد دردسر برای مالک به وجود می آید. همچنین به دلیل مصرف برق پایین در قفل ها الکترومکانیک اصل، در صورت انتخاب غلط امکان مصرف برق بیشتر و ایجاد حوادث گوناگون وجود دارد. 
 
قفل های ضد سرقت الکترونیکی

شرکت آسام نماینده رسمی محصولات قفل و یراق آلات مکانيکي و الکترومکانيکي شرکت آسا (ASSA)  ساخت کشور سوئد، با گواهینامه اصالت کالا درخدمت متقاضیان عزیز در کرج و دیگر نقاط کشور می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و نصب قفل ها الکترومکانیکی با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
02634335019


 
۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.