گروه خبري : اخبار سایت
تاريخ انتشار : 1401/02/21 - 16:32
كد :34

دوربین مدار بسته مخفی

وربین مداربسته مخفی یا دوربین نظارتی و جاسوسی، که برای فیلم برداری بدون متوجه شدن افراد مورد استفاده قرار می گیرد. به علت کوچیک بودن این نوع دوربین ها از آن می توان در هر جایی استفاده کرد

دوربین مدار بسته مخفی

دوربین های مدار بسته مخفی یک از انواع دروبین های مدار بسته به شمار می آیند که زمانی کاربرد دارند که هدف از نصب آن ها، زیر نظر گرفتن رفتار افراد و یا حفاظت از اموال و وسایل خاصی است.
دوربین های مدار بسته مخفی را در اشکال مختلفی طراحی می کنند تا قابلیت کار گذاشتن به صورت مخفیانه باشد و اینکه جلب توجه نکنند. دوربین مداربسته مخفی یا دوربین نظارتی و جاسوسی، که برای فیلم برداری بدون متوجه شدن افراد مورد استفاده قرار می گیرد. به علت کوچیک بودن این نوع دوربین ها از آن می توان در هر جایی استفاده کرد درون پریز برق، درون پیچ، درون لامپ و…. دوربین های مداربسته مخفی هم برای نظارت خانگی و هم برای صنایع و مکان های تجاری کاربرد دارند.
در دسترس بودن و هزینه پایین این دوربین ها باعث گسترش استفاده از این دوربین ها شده است. نصب و استفاده از این دوربین ها نیاز به اجازه قانونی دارد.
برخی از این دوربین ها کاربرد سرگرمی و تفریحی نیز دارند. معمولا در مکان هایی که دوربین مداربسته معمولی نصب شده باشد، تابلوهایی برای اطلاع رسانی این موضوع به عموم وجود دارد ولی دوربین های مداربسته مخفی، این طور نیستند.
یک دوربین مدار بسته مخفی مشابه همه دوربین های مداربسته می تواند به صورت با سیم و بدون سیم موجود باشد.
دوربین مداربسته مخفی باسیم، توسط کابلی به دستگاه گیرنده متصل می شود. نوع بی سیم آن می تواند تصاویر ضبط شده را در شعاع محدودی منتقل کرده و به دستگاه گیرنده برساند.
از انواع این دستگاه های گیرنده می توان به تلوزیون، VCR ،DVR، کارت حافظه و… اشاره کرد.
برخی از دوربین های مداربسته مخفی امکان ضبط صدا را نیز دارند. کنترل این دوربین های مداربسته به دو صورت دستی و از راه دور (ریموت کنترل) می باشد.

 

دوربین مدار بسته مخفی

 

انواع دوربین های مدار بسته مخفی

انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته مخفی در بازار موجود می باشد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دوربین مداربسته سوزنی

این مدل سوزنی دوربین ها از پر کاربرد ترین دوربین های مدار بسته مخفی می باشد که ارزان قیمت بود و کیفیت بالایی دارد.

دوربین مداربسته بند انگشتی

این مدل بسیار کوچک می باشد سیستم این دوربین ها ahd می باشد و کیفیت تصاویر 2 مگاپیکسلی دارد.

دوربین مداربسته مینیاتوری پین هول

در واقع واژه پین هول به معنای سوراخ کوچک می باشد، این نوع دوربین بعد از نصب آن پیدا کردن آن بسیار سخت می باشد، همچنین این دوربین از کیفیت تصویری بالایی برخور دار است.

دوربین مخفی خودکاری

یکی دیگر از محبوب ترین دوربین های مخفی در بازار می باشد زیرا شما می توانید با بردن خودکار به محل مورد نظر خود، صدا و تصویر را ضبط کنید، البته این نکته وجود دارد که شما با این دوربین تنها می توانید بین 30 یا 40 دقیقه تصاویر را ضبط کنید.

دوربین مداربسته مخفی در پریز برق

این دوربین ها بسیار کوچک می باشند و با نصب آن در پریز برق می توانید تصاویر و صدا را ضبط و استفاده کنید.

دوربین مداربسته مخفی ساعت دیواری

این دوربین ها بسیار کوچک می باشد و با نصب درون ساعت های دیواری می توان گفت غیر قابل مشاهده هستند.

دوربین مداربسته مخفی ساعت مچی

برخی دوربین های مخفی نیز وجود دارد که درون ساعت مچی نصب می شوند، البته این دوربین ها به علت حرکت زیاد دست خیلی قابل استفاده نمی باشند.

دوربین مداربسته مخفی آینه ای

این دوربین ها در ظاهر به صورت یک آینه محدب ساده می باشد اما در اصل یک دوربین مداربسته مخفی درون آن نصب شده است.

دوربین مداربسته مخفی جاسوئیچی

این دوربین ها یک سیستم فیلم برداری کوچک می باشند. شما می توانید این دوربین ها را در دست خود بگیرید و زاویه دید آن را تنظیم کنید.

سیستم های حفاظتی و امنیتی

۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.