گروه خبري : اخبار سایت
تاريخ انتشار : 1399/12/28 - 10:59
كد :26

درب اتوماتیک برای مناطق امنیتی

درب اتوماتیک برای مناطق امنیتی بسیار مهم میباشد این درب ها در مراکز ایمن بسیار کاربردی است و از امنیت را در این مراکز ایجاد میکند، مراکز امنیتی مکان هایی است که در آن امکان ترور و تیر اندازی و حتی امکان دزدی و شکستن درب نیز بسیار زیاد است بنابر این باید درب هایی باشد تا امنیت را کامل برقرار کرده و در این گونه مواقع و هنگام حادثه جان افراد داخل این مراکز حفظ کند.

درب اتوماتیک برای مناطق امنیتی

امروزه مر اکز امنیتی بسیار مهم و اساسی میباشد امنیت در مناطق ومراکز امنیتی یکی از اساسی ترین نیازها در هر جامعه ای است. یکی از مهمترین ابزارآلاتی که در تامین امنیت مورد استفاده قرار میگیرد، درب ها ی ورودی و خروجی این مراکز و مناطق میباشد.

هنگامی که حادثه و یا دزدی و ترور پیش بیاید در این مراکز میشود با بستن این درب ها میتوان ازجان افراد و اتفاق های ناگوار جلوگیری کرد. در این مقاله  انواع درب های پرکاربرد و امنیتی را، یعنی درب‌ اتوماتیک بیسام و انواع درب اتوماتیک شیشه ای  توضیحاتی داده شده است.

درب اتوماتیک برای مناطق امنیتی

درب اتوماتیک شیشه ایی

درب اتوماتیک شیشه ایی  یکی از نوع های کاربردی درب اتوماتیک میباشد، درب ها به صورت الکتریکی باز و بسته خواهند شده  ودارای چشمی میباشد و همچنین تایمردار میباشد که چه تایمی باز باشه و یا چه زمانی بسته شود این درب ها ضد ضربه و ضد گلوله نیز میباشد و بسیار محکم نیز ساخته میشود. اما ممکن است گاهی این درب ها به گونه ایی باششد که شکسته شود در این صورت این درب ها از مواد خوب و عالی تولید نشده است ،شرکت ایمن افراز درب اتوماتیک شیشه ایی را از بهترین جنس تولید کرده وهمچنین تعمیر و خدمات پس از فروش آن را نیز بر عهده دارد.

قیمت درب اتوماتیک امنیتی 

درب های اتوماتیک امنیتی با توجه به نوع کاربرد و جنس بدنه و لوازم جانبی و کارکرد این درب ها  به انواع مختلفی تقسیم‌بندی شده اند.  درب‌های امنیتی  عملکرد و ساختشان  بر اساس سیستم الکترومکانیکی میباشد. در درب‌ اتوماتیک امنیتی  یک جک الکترومکانیکی قرار  میدهند. عملکرد این جک به این صورت میباشد  که ریل آن  با سرعت ثابت و معینی به عقب و جلو حرکت  میکند و سبب باز و بسته شدن درب ها میشود. این درب ها از شیشه های فابر گلاس تشکیل میشود که بسیار مستحکم میباشد و وقتی هنگام بسته بودن دچار ضربه یا حادثه شدن فقط ترک برداشته اما آسیبی به افراد داخل نمیرسد و خرد نمیشود. قیمت این درب ها با توجه به متراز و جنس و مکان مورد استفاده گذاشته میشود.برای اطلاع با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

تعمیر درب اتوماتیک امنیتی 

درب های اتوماتیک امنیتی در شرکت ایمن افراز آسام با بهترین مواد ساخته و تولید میشود،این درب هانیز با بسته و باز شدن بسیار ممکن است نیاز به سرویس ویا تعمیرات داشته باشند. درب های تولید شده در شرکت ایمن افراز آسام خدمات پس از فروش خود را بر ای تمام درب های خود دارد یعنی در صورت خرابی و سرویس شرکت آماده خدمات رسانی در تمام نقاط کرج میباشد .

۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.