گروه خبري : اخبار سایت
تاريخ انتشار : 1399/12/18 - 15:25
كد :25

درب اتوماتیک ایزوله چیست؟

درب اتوماتیک ایزوله یکی از بهترین درب ها و پر کاربردترین درب ها در بیمارستانها و مراکز تصویر برداری استفاده میشود درب های ایزوله شیشه کوچکی دارد و کلا از دو طرف ضد نور و اشعه میباشد.درب های ایزوله بسیار سفت و محکم و غیر قابل نفوذ است بیشتر در مراکز بیمارستانی که نیاز میباشد میکروبی به داخل نفوذ نکند از این درب استفاده میشود.

درب اتوماتیک ایزوله

 درب اتوماتیک ایزوله نوعی دیگر از دربهای اتوماتیک شیشه ایی میباشد که در مراکز خاص استفاده میشود و کاربرد دارد. این درب ها همانطور که از نامش پیداست برای ایزوله کردن اتاق یا ساختمان طراحی وتولید میشود و این باعث میشود که آن اتاق یا مرکز از نظر بهداشتی ایزوله شده و از وجود میکروب وباکتری به آن قسمت جلوگیری میشود. درب اتوماتیک ایزوله همانطور که ساخت و طراحی و تجهیزات این درب ها مهم است نصب و راه اندازی این درب ها نیز از اهمیت ویژه ایی برخوردار است وباید با دقت زیاد نصب و را هاندازی شود شما مشتریان عزیز میتوانید برای نصب وراه اندازی این درب ها نیز با شرکت افراز ایمنی آسام تماس حاصل نمایید.

درب اتوماتیک ایزوله

کاربرد در اتوماتیک ایزوله 

درب های اتوماتیک ایزوله همانطور که از نامش مشخص و پیداست برای مکانهایی استفده میشود که نیاز به ایزوله و بهداشت زیاد دارند،مانند بیمارستانها  و قسمت هایی از آن مانند آی سی یو و یااتاق های عمل و یا برخی از بخش های مهم آزمایشگاه ها که نباید به هیچ عنوان میکروبی به آنجا سرایت کند و همچنین برخی کارخانجات صنایع غذایی نیز از این درب ها استفاده میکنند.
کاربرد دیگر این درب ها در رادیولوژی وعکسبرداری هسته ایی نیز استفاده میشود تا اشعه این مکان ها به بیرون سرایت نکند تا موجب آسیب به افراد بیرون شود.

مزایا نصب درب اتوماتیک ایزوله 

درب اتوماتیک ایزوله از جمله ویژگی ها و کاربردی که دارد حفظ بهداشت همه جانبه محیط و جلوگیری از ورود میکروب وباکتری به آن محل میباشد و همچنین از تردد و رفت و آمد اضافی نیز جلوگیری به عمل می آید.
فروش درب اتوماتیک ایزوله 
فروش درب اتوماتیک ایزوله باید به گونه ایی باشد که هم از قیمت مناسبی برخوردار باشد و هم اینکه از با کیفیت ترین تجهیزات در این درب ها بکار رفته باشد و همچنین چون این درب ها هنگام خرابی و یا سرویس به تعمیرکاران خبره نیاز دارد به همین علت شرکت افراز ایمنی آسام بافروش و همچنین پشتیبانی این درب ها در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.

تولید درب اتوماتیک ایزوله 

درب های اتوماتیک ایزوله امروزه بسیار مورد کاربرد میباشد با وجود میکروب ها و باکتری های فراوان دیگر باید این درب ها در تمام مکانهایی که نیاز به بهداشت و کنترل رفت و آمد دارد نصب شود این درب ها با کیفیت ومتریال عالی در شرکت افراز ایمنی آسام ساخته و طراحی میشود . با توجه به کاربرد آن باید بابهترین تجهیزات ساخته شود تا بتواند به خوبی در بهداشت محیط و اطراف آن کاربرد اساسی و مهم داشته باشد. این درب ها از روکش های مات کننده که روی شیشه آنها نصب میشود پوشش داده شده است که این روکش ها خود دفع کننده حشرات و باکتری های مضر میباشد به همین علت از بهترین مواد درشرکت برای این منظور استفاده شده است برای سفارش این درب ها با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.
گاهی اوقات این درب ها روکش ندارند و از شیشه نمیباشند بلکه از نوعی عایق و فلز میباشد که سبک و بسیار عالی در شرکت افراز ایمنی آسام تولید و طراحی میشود.

تعمیر درب اتوماتیک در کرج

۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.