تعمیر دوربین دام متحرک ساخت شرکت Pelco در مرکز خدمات آسام

دوربین های دام از جمله رایج ترین نوع دوربین های مداربسته هستنند. اصطلاح دام (Dome) به معنای گنبد است. همانطور که از نام این دوربین ها مشخص است اصطلاح دام به شکل بدنه این نوع از دوربین های مداربسته اشاره دارد.

کیفیت تصویر دوربین دام


دوربین های دام در کیفیت های متفاوتی به صورت آنالوگ ، آنالوگ HD و شبکه وجود دارند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارد. البته در مورد دوربین های آنالوگ باید بگوییم که منسوخ شده اند و جای خود را به دوربین های آنالوگ HD داده اند. این دوربین ها را می توانید از کیفیت تصویرهای 2 مگاپیکسلی تا کیفیت تصویرهای 8 مگاپیکسلی خریداری نمائید.

دلایل استفاده از دوربین مداربسته دام

  • دوربین های مداربسته بولت و دام، برای نظارت بر فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال دوربین های مداربسته دام در فضاهای داخلی ساختمان کاربرد بیشتری دارند.
  • دوربین های مدار بسته بولت، آشکار و قابل رویت هستند. سارقان و خرابکاران به راحتی می توانند دوربین مداربسته بولت را شناسایی و تخریب کنند. اگر به دنبال دوربین مدار بسته ای هستید که شناسایی و تخریب آن سخت تر باشد، دوربین مداربسته دام را انتخاب کنید.
  • پایه نیم دایره ای دوربین مداربسته دام، تشخیص زاویه دید را برای سارقان دشوار می کند. در مقابل مزیت دوربین مداربسته بولت، این است که با چرخش 360درجه ای، منطقه گسترده تری را تحت پوشش قرار می دهند.
  •  اگر شما دوربین مداربسته ای می خواهید که ظریف و زیبا باشد و با دکوراسیون داخلی ساختمان، هماهنگی بیشتری داشته باشد، دوربین مداربسته دام را انتخاب کنید
تعمیر دوربین دام متحرک ساخت شرکت Pelco
 
 

تکمیل و تست دوربین پلکو در مرکز خدمات آسام

 
تکمیل و تست دوربین پلکو در مرکز خدمات آسام


 
۱۳۹۹ © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت افزار ایمنی آسام محفوظ است.